Dalinė apdaila

IŠORINĖS SIENOS – trisluoksnės surenkamos gelžbetonės sienos, dažytos (apšiltinimas - 29 cm NEOPORAS). Neoporo termoizoliacinės savybės lyginant su analogišku baltuoju polistireniniu putplasčiu yra apie 25% efektyvesnės.

STOGAS - plokščias, apšiltintas iki 70 cm putu polisterolu. Stogo danga ruloninė, su vidine lietaus vandens nutekėjimo sistema.

BUTO LUBOS - be apdailos (kiaurymėtos perdangos plokštės).

VIDAUS SIENOS – Surenkamos g/b plokštės, paruoštos glaistymui bei dažymui.

PERTVAROS bute gelžbetonio plokščių.

GRINDŲ betono sluoksnis įrengtas ant 3 cm garsą izoliuojančios vatos. Visas grindų perimetras bute atskirtas nuo sienų bei pertvarų garsą izoliuojančiu sluoksniu.

Bute įrengtas GRINDINIS ŠILDYMAS su individualia apskaita kiekvienam butui. Įrengta moderni Danfoss šildymo reguliavimo sistema. Kiekvienam butui įrengtas šilumos skaitiklis bei kolektorinė spinta.

Bute įrengtas rotacinis REKUPERATORIUS. Rekuperacinė vėdinimo sistema užtikrina Jūsų namuose šviežią orą ir leidžia sumažinti šilumos sąnaudas net iki 25 proc. Rekuperatoriaus veikimo schema – patalpos oras patenka į rekuperatorių, kuriame praeiną pro filtrą, patenka į šilumokaitį, palieka jame savo šilumą ir tada yra šalinamas į lauką. Tuo pačiu metu lauko oras patenka į rekuperatorių, prateka į šilumokaitį, jame pasiima iš patalpos ištraukiamo oro šilumą, pereina per filtrą ir patenka į patalpą.

Įstatyti REHAU SYNEGO sistemos LANGAI (medžio imitacija). Šešių kamerų plastikinių langų rėmas su trimis tarpinėmis (profilio gylis 86 mm), 3-jų stiklų, 2-jų kamerų stiklo paketo langai. Langų šilumos izoliacija atitinka pasyvaus namui keliamus reikalavimus. Sumontuotos vidaus palangės.

BALKONAI - Visuose butuose, esančiuose ne pirmame aukšte, įrengti erdvūs balkonai. Pirmo aukšto butams priklauso aptverti lauko kiemeliai.

Įstatytos įėjimo į butą padidinto saugumo ŠARVO TIPO DURYS su dvejomis spynomis.

Virtuvės, vonios, tualeto patalpose atvesti VANDENTIEKIO BEI NUOTEKŲ VAMZDŽIAI, užsandarinti aklėmis, be santechninių prietaisų. Vamzdžiai išvedžioti po grindimis. Įrengti šalto, karšto vandens skaitikliai.

ELEKTROS INSTALIACIJA – bute įrengtas elektros skydelis su saugikliais, išvedžioti laidai, sumontuotos dėžutės jungikliams bei rozetėms, paruoštas trifazis išvadas elektros viryklei.

SILPNOS SROVĖS - kiekvieno aukšto laiptinėje sumontuota silpnų srovių tinklų (televizijos, telefono, įėjimo kontrolės) komutacinė dėžė. Nuo jos į butą pakloti PVC instaliaciniai vamzdžiai, bute pastatyta silpnų srovių laidų paskirstomoji dėžutė.

Pastaba: Užsakovas turi teisę keisti skelbiamą informaciją be įspėjimo. Informuojami tik Pirkėjai pasirašę preliminarią sutartį.

 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą mūsų svetainėje arba paspausdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Informuojame, kad savo duotą sutikimą galėsite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija - Privatumo politikoje