Naujas kvartalas ribojasi su Priegliaus, J. Bretkūno bei M. Jankaus gatvėmis.

Architektūra ir teisingas pastatų išdėstymas, 8 ir 9 kvartalus suliejo į vieną visumą su anksčiau pastatytais mūsų Naujojoje Pilaitėje kvartalais I. Simonaitytės gatvėje. Šį kvartalą sudaro 2 keturių (59 ir 47 butai) aukštų modernūs namai. 9 kvartalas suprojektuotas taip, kad net išrankiausieji rastų sau tinkantį būstą. Didelis pasirinkimas įvairaus ploto (nuo 41 m2 iki 90 m2) bei kambarių (nuo 1 iki 3) butų. Laiptinėse tik po 12 butų.
 
Didelis butų įvairaus ploto bei išplanavimo pasirinkimas:
Vieno kambario butai – nuo 36 m2 iki 42 m2
Dviejų kambarių butai – nuo 42 m2 iki 63 m2
Trijų kambarių butai – nuo 59 m2 iki 93 m2

Daug dėmesio skirta statybos darbų bei medžiagų, iš kurių statomi namai, kokybei:
 
Daugiabučių aprašymas:
 
IŠORĖS SIENOS – trisluoksnės surenkamos gelžbetonės sienos, dažytos (apšiltinimas - 28 cm  NEOPORAS).  Projektuojama sienų varža iki 8,85 W/m2K. Neoporo termoizoliacinės savybės lyginant su analogišku baltuoju polistireniniu putplasčiu yra apie 25% efektyvesnės. (paprasto putplasčio turėtų būti 35 cm norint pasiekti tokią varžą)

STOGAS - plokščias, apšiltintas iki 75 cm putu polisterolu. Stogo danga ruloninė, su vidine lietaus vandens nutekėjimo sistema. Projektuojama stogo varža iki 11,76 W/m2K.

PERTVAROS bute išmūrytos iš 10 cm gipso blokelių.

Bute įrengtas GRINDINIS ŠILDYMAS su individualia apskaita kiekvienam butui. Įrengta moderni Danfoss šildymo reguliavimo sistema. Grindinis šildymas – tai tolygus šilumos pasiskirstymas bei maksimaliai išnaudotas buto plotas.

Butuose įrengti REKUPERATORIAI su gartraukiu, skirtu montuoti virš viryklės. Rekuperacinė vėdinimo sistema užtikrina Jūsų namuose šviežią orą ir leidžia sumažinti šilumos sąnaudas net iki 25 proc. Rekuperatoriaus veikimo schema – patalpos oras patenka į rekuperatorių, kuriame praeiną pro filtrą, patenka į šilumokaitį, palieka jame savo šilumą ir tada yra šalinamas į lauką. Tuo pačiu metu lauko oras patenka į rekuperatorių, prateka į šilumokaitį, jame pasiima iš patalpos ištraukiamo oro šilumą, pereina per filtrą ir patenka į patalpą.

Visuose butuose įstatyti GENEO REHAU sistemos LANGAI. Šešių kamerų plastikinių langų rėmas su trimis tarpinėmis nuo triukšmo (profilio gylis net 86 mm), 3-jų stiklų, 2-jų kamerų stiklo paketo langai. Langų šilumos izoliacija Uf = iki 0,85 W/m²K. Sumontuotos vidaus palangės.

LODŽIJOS įstiklintos berėmėmis stiklo konstrukcijomis, kur apatinė dalis stacionari o viršutinė slankiojanti.

Įstatytos įėjimo į butą padidinto saugumo priešdūminės ŠARVO TIPO DURYS su dvejomis spynomis bei akute.

Didelis ir nemokamas ANTŽEMINIS PARKAVIMAS.
 
Gyventojų patogumui suprojektuotos SANDĖLIAVIMO patalpos.
 
Pilaitės mikrorajonas puikiai tinka šeimoms, branginančioms ramybę bei ieškančioms saugaus gamtos prieglobsčio, nepabėgant toli nuo miesto. Vertinantiems GAMTOS teikiamas pramogas – puikiai tiks vietos prie Salotės ar Gilužio ežerų su įrengtais paplūdimiais ir žaidimų zonomis, miškai su įrengtomis vaikų žaidimų aikštelėmis bei pasivaikščiojimo takais, žiemą – puikios slidinėjimo trasos ir smagūs kalneliai. Ramaus poilsio ieškančiųjų akis Pilaitė džiugins vaizdingais gamtos plotais, ausis malonins čiurlenančio upelio melodijos, o naujų jėgų įkvėps švariausias oras Vilniuje.

Geografinė padėtis užtikrina patogų SUSISIEKIMĄ su Vilniaus miesto centru (vos 10 min automobiliu) bei kitais mikrorajonais. Vakarinio miesto aplinkkelio dėka susisiekimas tapo dar patogesnis ir aplenkiantis transporto spūstis rytais bei metu po darbo.


Gerai išvystyta INFRASTRUKTŪRA –  M. Mažvydo vidurinė mokykla bei Pilaitės progimnazija, valstybiniai ir privatūs darželiai, Šeimos medicinos centras bei Pilaitės sveikatos namai – numes didelius rūpesčius nuo tėvelių pečių. Nauji restoranai bei didieji prekybos centrai, grožio salonai, vairavimo mokyklos, biblioteka bei bažnyčia pasiekiami vos per porą minučių pėsčiomis, o meno ir renginių išsiilgusiems gyventojams visuomet atviros kultūros centro BeePart durys, Pilaitės dvaras ir malūno muziejus užtikrins turiningą laisvalaikį bei patogaus gyvenimo pojūtį.


Kvartalas 10 D10 E10 F10

Privalumai

A+ energetinė klasė

Šiuolaikiškas, šiltas, sandarus ir energiškai efektyvus būstas suvartoja mažai energijos. Kuo aukštesnė namo energinio naudingumo klasė, tuo mažesnis energijos suvartojimas ir mažesnės išlaidos už šildymą.

Rekuperatorius

Bute įrengtas rotacinis REKUPERATORIUS. Rekuperacinė vėdinimo sistema užtikrina Jūsų namuose šviežią orą ir leidžia sumažinti šilumos sąnaudas net iki 25 proc.

Šildomos grindys

Bute įrengtas GRINDINIS ŠILDYMAS su individualia apskaita kiekvienam butui. Įrengta moderni DANFOSS reguliavimo sistema. Grindinis šildymas tai tolygus šilumos pasiskirstymas bei maksimaliai išnaudotas buto plotas.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą mūsų svetainėje arba paspausdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Informuojame, kad savo duotą sutikimą galėsite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detalesnė informacija - Privatumo politikoje